Hopp til innhold

Atomic Masters Snø Cup 2020

  • Når: 16.01.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Lørenskog
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 16.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn F Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn G Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn K Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn L Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn M Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Menn N Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn O Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 16.01.2020 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Kvinne B Masters Junior - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Kvinne B Masters Junior - Engangslisens (til og med 25 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Engangslisens (til og med 25 år)

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinner I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm

Kvinner J - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn B Masters Junior - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Slaastad, Jostein Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn E - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gedde-Dahl, Lorentz Peter Klubb Heming, IL Klasse Menn E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Heap, Andrew Peter Sigvald Klubb Heming, IL Klasse Menn E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Rue, Morten Klubb Rjukan IL Klasse Menn E Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn E - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gedde-Dahl, Lorentz Peter Klubb Heming, IL Klasse Menn E Øvelse Slalåm
Navn Heap, Andrew Peter Sigvald Klubb Heming, IL Klasse Menn E Øvelse Slalåm
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn E Øvelse Slalåm
Navn Rue, Morten Klubb Rjukan IL Klasse Menn E Øvelse Slalåm

Menn F - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn F Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Ryste, Nicolay Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn F - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Richard Haave Klubb Njård Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Ryste, Nicolay Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm

Menn G - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wille, Stein-Erik Owren Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greenwood, Jan Egil Klubb Ready Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Wille, Stein-Erik Owren Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn H - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Kjetil Andre Klubb Nordstrand IF Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Jensen, Christian Lamer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Lødemel, Erlend Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Skirstad, Ole-Henrik Klubb Ready Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Solberg, John Olof Klubb Ready Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Spieler, Per Fredrik Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Stiansen, Tom Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn H Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Hans Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Christian Lamer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Erlend Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Bjørn Kristian Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Rodolphe Daniel Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Ole-Henrik Klubb Ready Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Solberg, John Olof Klubb Ready Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Stiansen, Tom Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm

Menn I - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Gunnerud, Knut Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Herø, Gunnar Bolkesjø Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Rime, Dagfinn Klubb Fossum IF Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Gunnerud, Knut Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonny Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Herø, Gunnar Bolkesjø Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Rime, Dagfinn Klubb Fossum IF Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Vik, Bendiks Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm

Menn J - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Gjævert, Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn J - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Gjævert, Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Jøraandstad, Thomas Alexander Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm

Menn K - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)
Navn Ingvoldstad, Frode Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Menn K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratli, Torbjørn Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Ingvoldstad, Frode Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Slalåm

Menn L - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Slalåm

Menn M - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunsbedt, Jan Klubb Lommedalens IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix