Hopp til innhold

Oslo Runden Njårds SSL/ Kombirenn

Presiserer at dette blir SSL med varierende avstand. For å gjøre dette til ett morsommere renn.

  • Når: 07.02.2020
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Wyller
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mona, Elio Zaldibar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 11 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Folkvard, Axel Ferman Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Horn, Martin Timenes Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon

G 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Christensen, Markus Eidem Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Mona Zaldibar, Teo Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Nabavi, Noah Odin Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Norman, Nikolai Valentin Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Qvist, Carl August Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Solhusløkk, Edvin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødding, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødding, Casper Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødding, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grinrød, Frida Dahl Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Høy-Ninteman, Esther Johanna Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 11 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon

J 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Christensen, Andrea Eidem Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Ekjord, Fredrikke Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Enoksen, Selma Rosie Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Friis, Ada Rytterager Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Stella Elise Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lybekk, Vida Sofie Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Mohn, Victoria Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Agnes Josefine Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sørli, Hanna Margrethe Hagen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Folkvard, Leni Isabella Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
NIF-EPI02, 02