Hopp til innhold

Donald Duck AVLYST

Hei og velkommen til Donald Duck 2020. Påmeldingsfrist 20.01.2020 Mvh IL Heming

  • Når: 24.4 - 26.04.2020
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Frithiof Julius Furu Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Frithiof Julius Furu Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bull-Gabor, Alexander Randulf Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Heddal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Jørgen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bull-Gabor, Alexander Randulf Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Homdrom, Sondre Aarbakk Klubb Heddal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Jørgen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønnov, Fredrik Nikolai Gulbrandsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Elias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønnov, Fredrik Nikolai Gulbrandsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Anfinnsen, Ole Bentley Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Isak Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvsett, Oliver Zachariassen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn risvik østerud, oskar Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Anfinnsen, Ole Bentley Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Isak Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvsett, Oliver Zachariassen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn risvik østerud, oskar Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Mari Holstad Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Julie Halbjørhus Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersson Årdal, Amanda Klubb Ørskog IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Mari Holstad Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Julie Halbjørhus Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersson Årdal, Amanda Klubb Ørskog IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn bjørland, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Lucie Olivia Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erdelyi, Anna Aastad Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mohn, Helena Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ngakudi, Amy Ndidi Klubb Røa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Leah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, Thilda Cecilia Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Emilia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alræk, Ingrid Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn bjørland, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Lucie Olivia Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdelyi, Anna Aastad Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Helena Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ngakudi, Amy Ndidi Klubb Røa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, Thilda Cecilia Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år