Hopp til innhold

NY DATO: Atomic Pro Center Rangeringsrenn (U16)

Rangeringsrenn i SL for u16 Oslo Skikrets. Dato for rennet blir onsdag 11.03 i Ingierkollen

  • Når: 11.03.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02