Hopp til innhold

Oslocup/runden Readyrennet

Hei, og velkommen til Readyrennet. En del av oslocup for u12 og yngre. Velkommen til Oslo Cup & Oslo Runden i Wyller! I år er vi så heldige å få med oss Surefoot som hovedsponsor! Det blir fine premier og god stemning i Wyllerløypa! Det blir satt to løyper, en for U8 & U10, og en for U12. Vi satser på rask gjennomføring, og info om start 2. omgang bli opplyst av speaker og på Facebook!

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Carl Victor Nygaard Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Garten, Roar Yoshida Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseth, Eivind Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugli, Mons Aas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Koss, Aksel Chung-Yul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordlund, Gustav Ewert Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Werenskiold, Werner Kaoru Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Olav Høiaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aukner, Aksel Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Markus Eidem Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Herman Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Håkon Sørdahl Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Tobias Leander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindegaard, Jacob Wilhelm Hagen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsen, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nabavi, Noah Odin Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl August Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westgaard, Paul Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Birk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Carr, Michael Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ella Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gullaksen, Katinka Josephine Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindegaard, Janicke Andrea Hagen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Samdal, Kristine Havik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gullaksen, Sophie Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-hansen, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Sigrid Agathe Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Valentine Hedvig Elise Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Carr, Josephine Joy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Andrea Eidem Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Koss, Anabelle Taeja Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Stella Elise Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Victoria Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerschild, Anne Henricke Gran Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Ronja Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ada Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Ida Bakke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvaas, Emilia Josefine Riisøen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerschild, Hilchen Amalie Gran Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02