Hopp til innhold

NC Kombinert Midtstuen og Holmenkollen

  • Når: 4.1 - 05.01.2020
  • Hvor: Midtstubakken og Holmenkollen skiarena
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K Senior Øvelse 2,5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Senior - 2,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Senior Øvelse 2,5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 2,5 km

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 5 km
NIF-EPI03, 03