Hopp til innhold

MartinCrossen (Sørkedalen)

Røa IL inviterer til skicross på Sørkedalen Stadion. Løypa utarbeides i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Skiforeningen og Bymiljøetaten. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. Rennet har en begrensning på antall deltagere. Påmelding via minidrett er nå stoppet. ETTERANMELDING KAN GJØRES PÅ STADION FØR 1530-1630.

  • Når: 09.03.2020
  • Oppstart: 17:15
  • Hvor: Sørkedalen Stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 260

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide-Fredriksen, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Evensmo, Fredrik Ness Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Jonas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hartmann, William Otto Hasner Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjortdahl, Erlend Johan Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jahre, Ola Rognstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Magnus Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langaas, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langdalen, Ole Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langum, Jacob Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Jakob Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Sebastian Skjerven Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rafdal, Aksel Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Roll, Fredrik Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandberg, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stephansen, Kasper Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøno, Harald Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svennevig, Sebastian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorup, Edmund Gustav Rudeng Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Aaseth, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bringsjord, Jonathan Kwazi Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Jakob Weider Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidissen, Oliver Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosby, Marius Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøttumsbraaten, Elias Solbu Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarsnes, Peder Gabriel Hammer Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lande-Fredagsvik, Heine Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lingjerde, Hans Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Halvor Bejer Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moore-Carlsen, Alexander Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken-Andersen, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skuterud, Markus August Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Max August Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Erik Giske Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen-Østensen, Jasper Håkon Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thilert, Samuel Adyanthaya Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuen, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, Nils Oscar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Peder Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Djupvik, Erlend Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Enersen, Arin Nordlys Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Folkedal, Gabriel Da Silva Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossgard-Moser, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Jakob G L Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Langaas, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøno, Martin Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Woll, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkemoe, Erik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnholt, Sebastian Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eskedal-Christophersen, Nicklas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekvik, Eirik Sydtveit Klubb Siljan IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wisth, Petter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggemoen, Peder Sandnes Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafskjold, Eskil Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Alexander, Jacob Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ask, Mikkel Krogh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bachke, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bayegan-Harlem, Mathias Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Thorodd Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Ready Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingsen, Sune Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Eskildsen, Vemund Oulie Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Evensmo, Filip Ness Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Aron Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hamadi, Trygve Storm Ingebretsen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hasle, Eldar Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoel, Harald Gundersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Ready Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaggestad, Liam Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Jesper Stärk Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn, Oskar Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn, Petter Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarsnes, Casper Elias Hammer Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Emil Næss Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Filip Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Oma, Sebastian Hjortdahl Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ouchterlony, Magnus Elias Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ovesen, Johan Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Páh, Ferdinand Henriksen Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Konrad Lilleheil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Roll, Gustav Francis Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sedal, Christian Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thielemann, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiel-Bjørnskau, Carl Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wille, Henrik Jaersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aarnes, Ola Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aass, Herman Dahl Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Allievi, Rocco Jordi Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Thor Ferdinand Rønning Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Arnholdt-Doresius, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Astad, Linus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brunvoll, Marius Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Buskerud Christoffersen, Mathias Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøe, Iver Vestby Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksson, Linus Staubo Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Flaa, Phillip Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosby, Håkon Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglesang, Martin Lerstøl Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gabrielsen, Oscar Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Matteo Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Glimme, Anders Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindedal, Torjus Landrø Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønstad, Magnus August Heggen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnes, Hugo Broo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavind, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Ulrik Torp Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kronen-Boije, Christoffer Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lanestrand, Henrik Axel Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Jonathan Gathe Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosvoll, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Aleksander Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Páh, Theodor Henriksen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Palm, Mattis Amundsen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxrud, Jens-julius Marcussen Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Soelberg, Pål Berger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stave, Teodor Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stiris, Nicholas Viervoll Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæle, Oskar Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Traaen, Axel Narve Holtet Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tran-Løland, Johan Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Waaltorp, Viktor Eikeseth Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyen, Philip Marcus Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Lotte Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhler-Hagen, Alexandra Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Choi, Yuri Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Cock, Thale Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøysa, Lone Ansok Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjefsen, Ingrid Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Goutal, Thea Louise Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Hedvig Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaasa, Karen Johanne Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaggestad, Nathalia Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Rikke Stärk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Hennie Sofie Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn, Mille Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvåle, Anna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lange, Ylva Røthe Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Vilma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordal, Charlotte Renée Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olson, Maya Helena Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulshus, Ellinor Hallan Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ada Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorup, Lilly Regine Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Valstad, Elise Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Alexander, Karen Mathilde Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ask, Milla Josefine Krogh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull-Haaversen, Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybvik, Ingrid Almojuela Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggesvik, Maria Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Matilde Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Maja Moore Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Franklin, Olivia Saunes Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gislefoss, Victoria Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gäbler, Sofie Louisa Snellingen Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Nora Felin Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoel, Lilly Margrete Gundersen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holt, Maren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolseth, Henny Olava Graver Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Nora Susanne Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Langhelle, Ella Hellem Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ljosland, Marie Aalbu Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Mathilde Elida Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nereng, Anna Haugan Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordli, Maria Strand Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Norman, Dorthe Elisabeth Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Norman, Mathilde Fredrikke Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Louise Thyregod Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thielemann, Ingrid Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøsti, Nicoline Kleppe Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Cock, Ailin Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Detlie, Hannah Celine Bibby Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggemoen, Solveig Sandnes Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggemoen, Marie Sandnes Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falch-Monsen, Hennie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rebbestad, Lea Opsanger Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribu, Solveig Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryssdal-Banoun, Frances Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Caroline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Tine Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Ella Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Laulo, Cecilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Motzfeldt, Julie Marie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skou, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestøl, Alma Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Nora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørgo, Sigrid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Drægni, Ronja Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Nora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grove-Knutsen, Karoline Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heiersjø, Anna Lønning Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansson, Maja Magnusdatter Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kardel, Sigrid Saga Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Langum, Victoria Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Meyer, Nora Elisabeth Grave Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Pan, Youying Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstad, Nina Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stephansen, Ingrid Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen-Østensen, Lilly Sophia Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Torstensen, Aurora Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vislie, Anna Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Willanger, Silje Margrethe Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aandal, Isabell Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bonnevie, Emilie Haug Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brustad, Marthe Fossen Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøe, Sonja Myren Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikheim, Mia Klubb Grøa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ertresvåg, Alva Witnes Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum Av Darre, Elin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaustad, Lykke Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Giltun, Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Green-Stensrud, Kristina Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudmundsen, Synne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Denise Doble Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Koldéus-Falch, Selma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Krokvik, Emely Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lande-Fredagsvik, Kaspara Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langangen, Julia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ljosland, Sarah Aalbu Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Malterud, Ineke Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Hermine Cecilia Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Ada Margrethe Hodneland Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moli, Live Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken-andersen, Thea Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvigstad, Julie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ragner, Filippa Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringnes-Kristiansen, Sophia Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Hedda Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogdar-Pecqueux, Laila Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Salnikova, Anna Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvold, Pernille Bondhus Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Schmidt-Horix, Martine Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skomedal-Hamre, Iben Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Slottet, Nina Costa Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerseth, Jenny Bjørkli Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsrud, Mie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaas Spilde, Linnea Victoria Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Von Zernichow, Anna Filippa Engelstad Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Walker, Henny Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Henriette Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

Kvinner junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross

Kvinner senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Ingrid Helene Solem Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross

Menn junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04