Hopp til innhold

Oslo Skifestival - Skiathlon (skibytte) jr/Sr

N.B: 13.01.20 - Påmeldingsfristen gikk ut 12.01. De som nå melder seg på via Minidrett / Sportsadmin blir å regne for etteranmeldt. Skiathlon (skibytte) består av en klassisk del og deretter en fristilsdel. Alle jenteklassene går 3+3 km og alle gutteklassene går 5+5 km.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 19/20 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

Kvinner senior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tjøgersen, Vida Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen