Hopp til innhold

Oslo Skifestival - individuelt fristil 8-16 år lørdag og 2. del jaktstart klassisk 15-16 år søndag

N.B: 13.01.20 - Påmeldingsfristen gikk ut 12.01. De som nå melder seg på via Minidrett / Sportsadmin blir å regne for etteranmeldt. Oslo Skifestival – påmelding individuelt fristil 8-16 år lørdag og 2. del jaktstart klassisk 15-16 år søndag. Individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 8-14 år. For klassene 15-16 år er det i tillegg til fristilsrenn med intervallstart, også 1. del av jaktstart. 2. del av jaktstarten gås søndag i klassisk stil. De 30 første etter lørdagens renn starter etter jaktstartprinsippet etter tidsdifferansene fra lørdag, mens resterende starter i fellesstart. De som ikke deltar lørdag i klassene 15-16 år, kan melde seg på og starte i fellesstarten søndag.

  • Når: 18.1 - 19.01.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Gutt 13 år FH Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christophersen, Jonas Storm Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Victor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Herman Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Jacob Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Elliot Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hausch, Olle Klubb Tisdedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heyerdahl, Louis Henry Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Felix Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Birkelund, Jacob Martinius Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldenborg, Christian Jærnes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Julian Hommen Klubb Frogner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosholt, Mathias Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røsjø, Nordal Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Robert Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Snedal-Lunder, Filip Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvik, Viktor Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Herman Nygaardsvik Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbotten, Theodor Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tidemann, Kasper Hart Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarnes, Sverre Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Aune Berg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Basnes, Alfred Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandanger, Mikkel Alhaug Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føreland, Linus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Sindre Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Thorbjørn Forbord Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Joseph Finn Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laggren, Elmer Klubb Köla AIK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognehaug, Sigve Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romstad, Sigurd Setsaas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saanum, August Morstøl Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simecek, Adam Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spydevold, Max August Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stadheim, Sander Akerhaugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen-Østensen, Jasper Håkon Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svegård, Teodor Vierli Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Erik Teodor Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teig, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomassen, Emil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Erlend Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garfalk, Nicolai Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hahtokari, Emil Klubb IF Åsarna Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth, Kristoffer Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Sander Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannsson, Sindri Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langfeldt, Nikolai Strand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Even Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wullum, Magnus Storhaug Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordviken, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordviken, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Kristoffer Normann Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snedal-Lunder, Ulrik Aleksander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Telle-Hansen, Peter Elias Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsene, Preben Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almvang, Max Vector Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almvang, Max Vector Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse