Hopp til innhold

KM SKAGEN Oslo Sprint 2020

Rennet arrangeres av LYN SKI for aldersgruppene fra 9 år (2011 kullene) til og med senior. Stilart: SKATE sprint. Rennet arrangeres uten prolog. Alle i klasse 11 år og eldre starter direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat, avhengig av antall startende i klassen. Klassene til og med 10 år starter i 2 heat uten kvalifisering og resultat. Det er 2 løyper, en på 500 m (9-14 år) og en på 800 m (15 år +). Kretsrenn i alle klasser, kretsmesterskap for 13 -16 år. Første start er kl. 9.00, de eldste starter først. Vær oppmerksom på at rennet kan bli fulltegnet før fristen utløper, se forøvrig invitasjon vedlagt. Ingen etteranmelding. KM SKAGEN Oslo Sprint inngår i Buypass Cup for 13-14 åringer i 2020.

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Elisabeth Katrinesdatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02