Hopp til innhold

Flyttet Hemingrennet

NB - flyttet til Varingskollen Skistadion! Mer informjason: https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html

  • Når: 26.02.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tidemann, Kasper Hart Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Middelthon, Lauritz Johan Ellefsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klafstad, Gaspar Martin Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Børringbo, Sverre Avlund Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunnes, Hugo Broo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helliesen, Nicolay Bjørnevaagen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sinding, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Håkon Nyeggen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taule, Isac Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Carl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Maja Moore Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Johanne Brinch Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wittusen, Lisa Lindholt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Caroline Høidahl Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund-Iversen, Erle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Caroline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Ella Louise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aall, Hennie Brenna Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aandal, Isabell Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Nicoline Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døcker, Ida Coll Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gram, Elisabeth Aall Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Von Zernichow, Anna Filippa Engelstad Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Elisabeth Longva Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

Menn junior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Braathen, Ludvik Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moe, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sebelien, John-Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01