Hopp til innhold

NC Hopp Holmenkollen

NC HOPP HOLMENKOLLEN RENN 1 FREMSKYNDES TIL FREDAG 10. JANUAR MED START PRØVEOMGANG KL 18:30 På grunn av snøforhold og værmelding for helga er rennstart for renn 1 fremskyndet til fredag kveld. Start prøveomgang kl 18:30. Fortløpende 1. omgang. 2. omgang med snudde lister i henhold til vanlig praksis. Bakken planlegges åpen for trening fredag kl 10:00 - 140:00. Værforbehold om åpen trening. Renn 2 planlegges lørdag 11. januar med start prøveomgang kl 09:00. Fortløpende 1 omgang. 2. omgang med snudde lister i henhold til vanlig praksis. Vedlagte invitasjon er foreløpig IKKE oppdatert. Ved spørsmål: Rennleder: Fritz J Fredriksen – fritz.j.fredriksen@gmail.com / 995 24 943 Ass. Rennleder – Ketil Sundal – ketil_sundal1@yahoo.no / 959 22 104

  • Når: 11.1 - 12.01.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 12.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 12.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 11.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 12.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 11.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

M NC A - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120

M NC A - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120

M NC B - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120

M NC B - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120

M NC C - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120

M NC C - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120

M NC Elite - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120

M NC Elite - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix