Hopp til innhold

NM Kombinert Del 2

  • Når: 29.3 - 30.03.2019
  • Hvor: Midtstubakken og Holmenkollen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse K Mass start Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse K Senior Øvelse 2x5 km lag sprint Startkontingent 145
Start 29.03.2019 Klasse M Mass start Øvelse 10 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse M Senior Øvelse 2x7,5 km lag sprint Startkontingent 145

Påmeldte deltagere

K Mass start - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K Mass start Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Mass start Øvelse 5 km

M Mass start - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Lommedalens IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Krog, Magnus Klubb Høydalsmo IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Heming, IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Schmid, Jan Andreas Klubb Sjetne IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Mass start Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Mass start Øvelse 10 km
NIF-EPI01, 01