Hopp til innhold

Youth Raw Air 2019 - Midtstulia

Youth Raw Air 2019 Tre dager, tre bakker og tre renn! 9 tellende hopp i sammendraget Fredag 15/2-19 i Breimyrbakken (Botne) Lørdag 16/2-19 i Midtstulia (Kollenhopp) Søndag 17/2-19 i Vikersund PÅMELDING TIL RENNET I MIDTSTULIA

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Midtstulia rekruttanlegg
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter RC B Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Jenter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Armo, Ivar Øivindson Rief Klubb Botne SK Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Lund, Guttorm Brugaard Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Mælandsmo, Eirik Bergland Klubb Heddal IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Rauland, André Klubb Heddal IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Tveiten, Nicklas Klubb Heddal IL Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter 12 år og yngre Øvelse K40

Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60
Navn Kaardal, Tom Klubb Horten Skiklubb Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60
Navn Kongsvik, Nils Olav Klubb Førde IL Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60
Navn Lomheim, Jon Ove Klubb Hafslo IL Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Hartvedt, Conrad Adelsten Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hancke-Framstad, Petter Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Kommedal, Even Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Rauland, Brede Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Sie, Erlend Klubb Hafslo IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Andres, Abayomi Magnus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Hancke-Framstad, Ole Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Helland, Fredrik Homleid Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Røykenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Tollefsen, Sondre Sporan Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Vasvik, Jesper Klubb Øvrebø IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Jenter RC B - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC B Øvelse K40
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Jenter RC B Øvelse K40

Jenter 12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse Jenter 12 år og yngre Øvelse K40

Jenter 17 år og eldre inklusive senior og veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramsland, Susanne Klubb Øyestad IF Klasse Jenter 17 år og eldre inklusive senior og veteran Øvelse K60

Jenter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60
NIF-EPI01, 01