Hopp til innhold

Buypass Cup 2019

Oslo Skikrets inviterer til Buypass Cup i langrenn for klassene 13 og 14 år, barn født 2005 og 2006. Det er gratis å delta og påmelding gjøres gjennom Min Idrett. Alle 13 og 14-åringer tilknyttet en klubb i Oslo Skikrets og som har løst/tegnet NSF’s skilisens for sesongen 2018-19 vil kunne delta i cupen.

  • Når: 10.01.2019
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Blankevoort, Ludvig Wulff Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hager, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kildal, Haakon Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Köpers, Jannis Aandal Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Lunde, Jenny Olea Klausen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Mehl-Bjørkli, Sanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Falkenstein, Julie Christensen Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Myklebust, Pauline Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Odegard, Gabriela Salinas Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix