Hopp til innhold

MartinCrossen

MartinCrossen Røa IL inviterer til skicross i nye Røa Snøpark på Voksenjordet. Løypa utarbeides i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Skiforeningen og Bymiljøetaten. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. ARRANGEMENTET ER FULLTEGNET.

  • Når: 27.03.2019
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Voksenjordet (Røa Snøpark)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse Kvinner Junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 27.03.2019 Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2019 Klasse Menn Senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Aaseth, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bottheim, John Aamdal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bringsjord, Jonathan Kwazi Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlberg, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Jakob Weider Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosby, Marius Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaustad, Leon Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarsnes, Peder Gabriel Hammer Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lingjerde, Hans Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken-Andersen, William Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pinney, Jacob Alexander Lister Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Platou, Sigurd Kvåle Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognehaug, Sigve Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande, Mikkel Krafft Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Schrader-Braathen, Jakob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjønhaug, William Askjem Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Max August Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Staff, Andreas Aaserød Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Erik Giske Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thaulow, Andreas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thilert, Samuel Adyanthaya Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Valeur-Taylor, Nicholas Gustav Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Veggan, Sindre Klausen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, Nils Oscar Nygaard Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Max Vethe Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Axelsen, Even Haslestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ugland, Vegard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ugland, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vemmestad, Kristoffer Andreas Ransve Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjerkreit, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rennan, Theodor Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steine, Torje Bronken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallace, Finn Vinorum Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nereng, Sivert Haugan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bors, Jonas Béla Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Andreas Løset Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ravlo-Caspersen, Per Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Woodhouse, Jonathan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagedahl, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Aarnes, Ola Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Aass, Herman Dahl Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Thor Ferdinand Rønning Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Arnholdt-Doresius, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Boije, Cyril Detlow Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brunvoll, Marius Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosby, Håkon Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Olav Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglesang, Martin Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Matteo Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Glimme, Anders Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Harstad, Trygve Gjul Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heiberg, Nour Ahmed Ismail Abd Alla Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellum, Elias Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lanestrand, Henrik Axel Hager Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lægreid, Markus Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Herman Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Jonathan Gathe Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Oskar Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Aleksander Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxrud, Jens-julius Marcussen Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Waagan, Rasmus Jonathan Traub Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Waaltorp, Viktor Eikeseth Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Carl Victor Nygaard Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakås, Andreas Næss Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide-Fredriksen, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Espinosa Oliva, Diego Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjortdahl, Erlend Johan Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Magnus Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Landmark, Sigurd Skuggen Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skattum, Theo Askestad Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Staver, Tobias Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorup, Edmund Gustav Rudeng Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Aass, Julie Dahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Alexander, Karen Mathilde Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Buhagen, Mathilde Øvrum Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn del Castillo Tandberg, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggesvik, Maria Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Matilde Roald Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Herlofson, Matilde Heramb Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoff, Celine Røkke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Victoria Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lanestrand, Helena Hager Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langhelle, Ella Hellem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Mathilde Elida Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nereng, Anna Haugan Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nicolaysen, Julie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reksten, Camilla Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ada Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tobiassen, Ronja Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Lucie Olivia Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Detlie, Hannah Celine Bibby Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Caroline Dolve Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Harstad, Ildri Gjul Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Tone Johanne Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellum, Elsa Ylva Nordlander Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ngakudi, Amy Ndidi Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Olivia Bertine Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Halvorsen, Tiri Eriksen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Reiten, Bettina Strande Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuen, Serine Sandbu Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Tine Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Årby, Ingrid Juell Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikvil, Eline Andrea Sundbø Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Celine Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Allers, Julia Marie Aarvold Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Kristine Skårderud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Mali Sophia Rypdal Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berntzen, Pernille Louise Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bredmose, Ingrid Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøe, Sonja Myren Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaustad, Lykke Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Symre Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagelund, Fredrikke Øistad Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellum, Lilja Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoff, Emilie Røkke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Ellinor Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaasa, Karen Johanne Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Krokvik, Emely Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Hermine Cecilia Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Moli, Live Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken-andersen, Thea Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Namløs, Ella Borge Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Pan, Youying Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ragner, Filippa Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognehaug, Kaja Emilie Hammer Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande, Maria Krafft Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sejersted, Live Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sigbjørnsdottir, Telma Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Slottet, Nina Costa Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Staver, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm-Gundersen, Kaja Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Walker, Henny Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallace, Elli Vinorum Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Henriette Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Anundskås, Linde Korsveien Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bottheim, Julie Aamdal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Choi, Yuri Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dao, Sophia Thuy-Anh Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn del Castillo Tandberg, Juliana Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøysa, Lone Ansok Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjefsen, Ingrid Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Goutal, Thea Louise Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellestad, Sanna Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hessen, Alva Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hestetun, Hanna Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensø, Amanda Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Rikke Stärk Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinholdt, Marie Reiling Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorup, Lilly Regine Rudeng Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Valstad, Elise Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Waagan, Lillian Martha Traub Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wijnen, Sarah Valderhaug Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Willanger, Eva Kristine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Øgrey, Vida Willard Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

Kvinner Junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Langrennscross
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Langrennscross

Menn Junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse Menn Junior Øvelse Langrennscross
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix