Hopp til innhold

Kjelsåsrennet

Kjelsås langrenn inviterer til Kjelsåsrennet, SNØ-cup og Bypass Cup. Fristil. Invitasjon: https://docs.google.com/document/u/2/d/e/2PACX-1vT0wHHUrTzlWS6mBYIilyyKPoEpheqRlcLm75Dwv8bd1E5p9D-TXwVC38LUTzW5CRmzPUVGAb5V7Bac/pub

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhm, Martin Borge Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Haug-Sannes, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Ole William Klubb Koll, IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Moen-Muscat, Alexia Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Live Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Takle, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Vinsrygg, Synnøve Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Waage-Ruud, Petter Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Øktedalen, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Askevold, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bache-Wiig, Jon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Jonas Wallinger Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsson, Martin Balas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Minken, Felix Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjelde, Sverre Helland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neerland, Konrad Berge Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinney, Jacob Alexander Lister Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robles-Larsen, Daniel Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simecek, Adam Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Anders Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teig, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tofteberg, Elliot Rosquist Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulverud, William Bye-Hansen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Thomas Huby Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Peder Svegaarden Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Sigurd Løken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Theo Shrirang Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertresvaag, Jonathan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr, William Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth, Kristoffer Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Marius Haugen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jåsund, Mika Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe-Finnesand, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sexton, Rolf Dieset Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulverud, Markus Bye-Hansen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vea, Emil Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Forfang, Espen Vikram Sunder Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjelde, Håkon Helland Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Magnus Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinney, Luke William Lister Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinbach, Hynek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand-Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolstad, Simen Hanto Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolland Høiden, Willliam Vegas Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjølie, Elliot Bjerknes Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinbach, Kuba Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Boye, Asbjørn Klubb Københavns Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen-Sylten, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flamme-Foseid, Jonathan Georg Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færgestad, Nikolai Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjelstad, Trym Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Hallvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Emil Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalheim, August Bøyesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauritzen, Rasmus Staal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørland, Emil Flatabø Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olivier, Sindre Dahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Perraud, Gabriel Marcel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røttingsnes, Kristian Baukhol Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seielstad, Yannis Pereira Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skauge, Halvor Zach Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tofteberg, Linus Rosquist Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvreseth, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Ulrik Ferdinand Klubb Disenå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Jonathan Kro Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekke, Magnus Westby Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brodén, Jakob Kristoffersen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eroukhmanoff, Sacha Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giske, Felix Ring Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Håvard Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heyerdahl, Louis Henry Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Eirik Waldemar Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jåsund, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landmark, Sigurd Skuggen Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løseth-Jacobsen, Jo Petter Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabben, Jacob Lind Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosholt, Mathias Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Kasper Lippert Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjølie, Herman Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Thea Madeleine Hoven Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færgestad, Julia Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Nor Norderval Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herlofson, Matilde Heramb Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Huse, Henny Mari Pothecary Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Qi, Yiwei Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Silvia Sanmuganathan Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Sigrid Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørtuft, Embla Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Emilia Gyulzadyan Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen-Fosser, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestjord, Nora Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Maja Vennila Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangnes-Andersen, Ane Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Idunn Tonesdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Angela Maria Kvam Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pihlstrøm, Iben Sannum Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Salut, Ronja Berner Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storm, Sofie Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Chishimba, Betty Lulu Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarstad, Live Melbø Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Hanna Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Celine Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnevie, Emilie Haug Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Johanne Løken Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haslestad, Andrea Hoff Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegsvold, Ane Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelseth, Pernille Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Bertine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Ellinor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstad, Martine Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsson, Ida Balas Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunøe-Akselsen, Alma Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midtvik, Hanna Ellen Mariusardottir Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe-Finnesand, Lilja Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe-Finnesand, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsbø, Ada Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølland, Stine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valen, Olivia Røstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Elise Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaugvik, Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangensteen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveen, Marit Klubb Norges Idrettshøgskoles IL - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skurdal, Aasmund Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Håvard Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hodnebrog, Jørgen Rydland Klubb Gjerstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Daniel Da Silva Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lingaas, Jens-Olaf Breivik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løver, Gregar Ryen Klubb Heddal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Palm, Sindre Odberg Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04