Hopp til innhold

Veidekkesprinten Kjelsås

Kjelsås IL Langrenn inviterer til en fartsfylt sprint i fine løyper på Linderudkollen. Veidekkesprinten vil gå i klassisk stil og vil være KM for klassene junior og senior. Etteranmelding er åpen til 14.03 via Kjelsås nettsider: https://kjelsaas.klubb.nif.no/nyheter/Sider/Veidekkesprinten.aspx

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunland, Sigrid Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Moen-Muscat, Alexia Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Live Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foshaug, Erik Guttormsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsen, Mats Rognerud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Albert Knoph Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robles-Larsen, Daniel Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarr, William Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sexton, Rolf Dieset Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensnes, Magnus Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinbach, Hynek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinbach, Kuba Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye, Asbjørn Klubb Københavns Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Trym Aglen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Færgestad, Nikolai Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjelstad, Trym Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjelstad, Tore Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Indrebø, Magnus Ekornes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingmo, Alvar Kristoffer Huuhka Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nikolaisen, Ulrik Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rokseth, Alfred Bjørneboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Oskar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Sondre Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensnes, Sverre Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Færgestad, Julia Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Hanna Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellum, Elsa Ylva Nordlander Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Sarah Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ester Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Chishimba, Betty Lulu Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Celine Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brunland, Ingeborg Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølland, Stine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04