Hopp til innhold

Donald Duck Wintergames

Donald Duck Wintergames 2019 arrangeres fra kl 9 år til og med FIS-klasse. Klasse 9 og 10 år, jenter og gutter kjører kombinasjon-storslalåm lørdag 2 omganger, og storslalåm søndag i Hemsedalsløypa 1 omgang.. U12 kjører storslalåm for jenter og gutter fredag, slalåm for gutter lørdag og slalåm for jenter søndag. Det er delte klasser (11 års klasse og 12 års klasse). Alle som er i mål 1. omgang får kjøre 2. omgang. I klassene U14 og U16 er det deltagerbegrensning i 2. omgang etter vedtak i Alpinkomiteen NSF. U14 kjører storslalåm for jenter og gutter fredag, slalåm for gutter lørdag og slalåm for jenter søndag. Det er delte klasser i U14 (13 år og 14 år). De 30 beste fra 1. omg starter i 2. omg. U16 kjører storslalåm for jenter og gutter fredag, slalåm for gutter lørdag og slalåm for jenter søndag. U16 er egen klasse. Dvs 2003 og 2004 i samme klasse. De 30 beste fra 1. omg starter i 2. omg.

  • Når: 26.4 - 28.04.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.04.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sjølie, Finn Erik Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågensen, Brage Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølie, Finn Erik Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Robin Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Marius Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vangen, Liam Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lye, Robin Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Marius Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Romnes, Henrik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Røer-Amundsen, Alexander Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Romnes, Henrik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm

G 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Adrian Rafael Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm

G 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Daniel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Adrian Rafael Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm

G 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Snerten, Vetle Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm

G 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Snerten, Vetle Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Blindheim, Petter Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Romnes, Haakon Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rustad, PetronellaG Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blindheim, Petter Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Romnes, Haakon Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ramstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tveitan, Emilie Westgarden Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkansson, Caroline Louise Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveitan, Emilie Westgarden Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Råen-Ørpen, Hedda Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Smith-Erichsen, Leonora Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knarvik, Maja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen-Ørpen, Hedda Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Frederikke Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Erichsen, Leonora Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Erle Helene Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Ulla Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Mathilde Dreyer Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, PetronellaG Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 12 år Øvelse Slalåm

J 12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Erle Helene Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Ulla Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Mathilde Dreyer Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, PetronellaG Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm

J 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm

J 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Borch-Nielsen, Vilma Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm

J 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 14 år Øvelse Slalåm