Hopp til innhold

FILEFJELLRENNET 2019

Vårens vakreste eventyr arrangeres for 46. gang! Åpent for alle klasser. Lørdag 4. Mai er det Storslalom. Søndag 5. mai blir det Slalom. Live timing: http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 4.5 - 05.05.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Filefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.05.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse Dame Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse Herre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140
Start 04.05.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 05.05.2019 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Dame - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paalsrud, Ragnhild Helene Rakstad Klubb Kjelsås IL Klasse Dame Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Hakadal IL Klasse Dame Øvelse Storslalåm

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Oskar Klubb Vang IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østre, Matheus Bergly Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

Herre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Ebbe Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Herre Øvelse Storslalåm
Navn Isnes, Øyvind Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Herre Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herre Øvelse Storslalåm
Navn Lia, Håvard Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Herre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Frode Miltzow Klubb Kjelsås IL Klasse Herre Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herre Øvelse Storslalåm

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstrøm, Elise Marie Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tønseth, Andrea Grendahl Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidel-Klette, Wilma Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstrøm, Elise Marie Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønseth, Andrea Grendahl Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Ylva Klubb Vang IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix