Hopp til innhold

FILEFJELLRENNET 2019

Vårens vakreste eventyr arrangeres for 46. gang! Åpent for alle klasser. Lørdag 4. Mai er det Storslalom. Søndag 5. mai blir det Slalom. Live timing: http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 4.5 - 05.05.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Filefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.05.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse Dame Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 05.05.2019 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse Herre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.05.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140
Start 04.05.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 05.05.2019 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.05.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

Herre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lia, Håvard Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Herre Øvelse Storslalåm

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02