Hopp til innhold

KVITFJELLRENNET 2019

IRS, Peer Gynt Alpin og Kjelsås inviterer til Kvitfjellrennet 2019. ENDRET Program: Det er besluttet å gjennomføre endringer i programmet slik at alle klasser kjører SSL på lørdag 13 (merk at dette gjelder selv om det står SG i påmeldingen). Søndag 14. blir det SL for U12 (kortstaur) og U14/U16 (Langstaur), mens det vil bli kombislalåm (flaggporter) for U10 og yngre. Se invitasjon for mer informasjon.

  • Når: 13.4 - 14.04.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvitfjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik Løvenskiold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Carl Henrik Løvenskiold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Huse, Viktor Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Huse, Isak Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Viktor Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Isak Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frederiksen, Cathrine Lucie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brändström, Nicole Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjøra, Anna Skinnehaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Ingrid Kamilla Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brändström, Nicole Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjøra, Anna Skinnehaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Helgaker, Ingrid Kamilla Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dybing, Hill Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sletvold, Filippa Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Hill Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Valderhaug, Nicoline Bielke Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimlund, Vilde Ekre Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Nicoline Bielke Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02