Hopp til innhold

Rustad-Sprinten

Velkommen til Rustad-Sprinten 2019

  • Når: 20.03.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Skullerud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 20.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meland, Balder Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandnes, Ludvig Vågan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Auning, Torstein Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fahre, Lars Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Aleksander Gulseth Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri

J 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skrindo, Hanna Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Just, Thomas Edvard Klubb Kamp/Vestheim IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kurås, Lars Myrseth Klubb Kamp/Vestheim IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04