Hopp til innhold

NM normalbakke 2018

NM hopp Normalbakke for kvinner og menn. Fagseminar for alle fredag kveld kl. 18:00 i auditoriet på Holmenkollen Park hotell. Da bare 37 av påkrevde minimum 100 hadde medlt seg på til NM-bankett lørdag er denne avlyst, og hele premieutdelingen vil foregå i bakken etter rennet.

  • Når: 10.11.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Midtstubakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.11.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.11.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K95 Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.11.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K95 Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Lundby, Maren Olstad Klubb Kolbukameratene, IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Opseth, Silje Klubb Holeværingen IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse K95
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse K95

M NC Elite - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Fannemel, Anders Klubb Hornindal IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Granerud, Halvor Egner Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Johansson, Robert Høneren Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Lindvik, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Madsen, Jørgen Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Nedrejord, Ole Mathis Sara Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Tande, Daniel-André Klubb Kongsberg IF Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Østerhaug, Even Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K95
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K95
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix