Hopp til innhold

Oslo Skifestival - stafetter klassisk 8 -14 år

Stafett klassisk 3 etapper. De to stafettklassene J/G 8-10 år og J/G 11-12 år er mixstafett. Det betyr helt fri sammensetning av løpere med hensyn til kjønn. Ergo ingen annen begrensning enn at løperne er innenfor sin klasse rent aldersmessig. De to stafettklassene J13-14 år og G13-14 år er separate jente og gutteklasser. N.B: Påmelding til stafettene gjøres i Sportsadmin. De som skal melde på lag må ha rollen som "påmeldingsansvarlig" i klubben.

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Henrik Hansen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brodahl, Anders Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haug, Oliver Baastad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Klafstad, Gaspar Martin Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjølie, Elliot Bjerknes Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Spigseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Standal, Sigurd Kjetilstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Westbye, Markus Lie Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wik, Jørgen Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wikborg, Christen August Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ødegårdstuen, Even Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fosse, Stine Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulholm, Hedda Steine Klubb Ås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulholm, Hedda Steine Klubb Ås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Halvorsen-Røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lynghammar, Liva Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mai, Katarina Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mehl-Bjørkli, Sanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pham, Dan Tam Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Randby, Nora Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svindland, Tuva Aas Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn White, Selma Caroline Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

Mix jenter gutter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Inger Lilli Rønning Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersson, Nils Oscar Nygaard Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Sarah Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Max Vethe Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asklien, Josefine Thon Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Marie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Øyvor Njålsdôttir Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardalen, Isabelle Fjellheim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkeland, Ida Røer Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Brage Lundeker Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blyverket, Birk Bosrup Kvalbein Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brandtzæg, Eira Helene Nordhaug Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brean, Kristoffer Nessa Klubb Ås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brunborg, Lauritz Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bærland, Kristian Skjærmoen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børresen, Noah Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahle, Tord Funderud Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Damstuen, Harald Tjelle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Didriksen, Lorang Brørs Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edgar-Lund, Tobias Standahl Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eskeland, Eivind Mathias Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskvik, Oda Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum-Raunehaug, Mari Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Føsker, Simen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garaas, Karen Rønsen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grosch, Caroline Mathilde Bygland Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Martine Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugenes, Isak Hovet Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellum, Elsa Ylva Nordlander Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hessen, Mira Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofosseter, Hannah Narbuvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hokstad, Sigurd Klubb Åsen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Olivia Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovden, Eirik Branting Klubb Åsen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huseby, Albert Gil Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannsson, Sindri Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgenrud, Marthe Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larnøy, Lukas Lobinger Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lervik, William Svabø Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Grue IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund-Eriksen, Mia Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malvik, Kristina Sjåkødegård Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Alexander Winther Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, David André Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordviken, Jonas Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordviken, Markus Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordås, Nadine Hansen Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nossen, Edvard Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Even Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyheim, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysveen, Håkon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Karina Louise Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Omfjord, Solveig Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterlei, Patrick Alexander Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Patey, Lilje Lopes Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringdal, Birk Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robertsen, Gard Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudsar, Lukas David Storhaug Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud, Othilie Sinober Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud-Hanseb, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røssing-Lelesiit, Alexander Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sarnes, Ella Wollebæk Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sidelnikov, Ivan Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Julie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Emil Brekke Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarbøvik, Mia Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Idun Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skurdal, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sloreby, Alma Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sneen, Kaia Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Nikolai Randlev Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steensen, Oskar Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn stenhagen, ada Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsodd, Aurora Tangen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Selma Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tanev, Emil Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen-Fosser, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsrud, Thomas Eidsaae Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Marie Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tran, Marcus Thien Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tvedt, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveter, Eline Lupke Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Simon Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulverud, Markus Bye-Hansen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Verås, Håkon Aam Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Enya Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilhelmsen, Leona Elisabeth Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix jenter gutter 8-9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aannestad, Maria Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasen, Marie Kalmo Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreasson, Trygve Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsen, Tuva Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Simen Slungaard Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belda-Torp, Alexandra Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berggreen, Linnea Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergman, Anna Victoria Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berman, Embla Wiig Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørsnøs, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonan, Pernille Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruusgaard, Lilly Bø Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Olivia Diez Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brækken-Rachlew, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buffet, Benjamin Jan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cerrada Lorenzo, Marcel Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Didriksen, Leah Brørs Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Jenny Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espinosa Oliva, Diego Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fahouder-Arnesen, Raphael Felix David Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeld, Julian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellheim, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flagestad, Sophie Øyslebø Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaten, Julia Anette Jovik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesseberg, Håkon Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frederiksen, Cathrine Lucie Løvenskiold Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredsvold-Larsen, Astor Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giertsen, Felix Kyllingmark Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gillebo-Indrekvam, Amalie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjertsen, Mats Rognerud Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Glad-Pilskog, Katja Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grosch, Christiane Johanne Bygland Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagemo, Lars Weider Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hardersen, Oline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Håvard Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helle, Emilie Buer Klubb Spydeberg IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellum, Lilja Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hessen, Alva Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hicken, Henrik Justus Johansen Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hildeng, Matteo Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hølås Mortensen, Pernille Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingnes, Jens Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalsås, Edvald Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karem, Kasper Elvis Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Maja Nordengen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolberg-svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Liam Sebastian Wisløff Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laurendz, Jonathan Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauring, Ada Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leknessund, Lilly Vagle Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lohne-Otterstad, Olaf Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løken, Ragna Paur Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Macpherson, Ewen Eide Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madsen-Zeybek, Troy Efe Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnusson, Johanna Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mai, Nikolas Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikalsen, Ada Riis Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Victoria Andrine Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Jens Vilmer Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse