Hopp til innhold

Oslo Skifestival - Skiathlon (skibytte) Jr/Sr

Skiathlon (skibytte) er én tellende konkurranse og består av en klassisk del og deretter en fristilsdel. Alle jenteklasser fra K17 til KSr går 3+3 km og alle gutteklassene fra M17 til MSr går 5+5 km. Startrekkefølgen etter nyeste FIS liste.

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Utaker, Thea Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 19/20 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

Kvinner senior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Riseth, Kristin Klubb Norges Idrettshøgskoles IL - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Waalen, Peder Tinius Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03