Hopp til innhold

Ready GS FIS race 16 & 17 mars 2019

Hei og velkommen til Ready FIS renn 16-17 mars 2019 i Wyller! Vi ønsker alle trenere/ledere velkommen til trenermøte den 15 mars 2019 på Readyhuset (Stasjonsveien 24) klokken 19:00! Mer info kommer! Mvh Ready alpin

  • Når: 16.3 - 17.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Kajsa Vickhoff Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Peder Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02