Hopp til innhold

Kretssamling Langrenn 13-14 åringer

Vi inviterer alle langrennsløpere i Oslo født 2005 (J/G 14) og 2006 (J/G 13) til barmarksamling lørdag 13. oktober på Bogstad Skole. Vi håper så mange som mulig deltar. Et hovedmål med samlingen er at løpere skal bli bedre kjent på tvers av klubbene. Samlingen foregår med utgangspunkt i Bogstad Skole Ragnar Jacobsen: E-post: ragnar@boit.no Mobiltelefon: 95 48 64 61 Lars Thurmann-Moe; E-post: larsthmo@gmail.com; Mobiltelefon: 40 63 93 02

  • Når: 13.10.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bogstad skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.10.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2018 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Christoffersen, Philip Buskerud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holm, Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holst, Konrad Thrane Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jonassen, Teo Colin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kilander, Aksel Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Pira, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sandnes, Ludvig Vågan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Svensson, Christopher Hals Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Trommer, Felix Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Blankevoort, Ludvig Wulff Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Moe, Aleksander Gulseth Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Wikborg, Christen August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hustad, Daniela Oddny Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lunde, Jenny Olea Klausen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Saanum, Aurora Morstøl Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Solheim, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sveen, Hedda Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Torsen-Brynlund, Hedda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Anine Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Heggløv, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge