Hopp til innhold

Lauritz Bergendahls Minneløp - landsrenn

  • Når: 06.01.2019
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Andreas Karem Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larter, Zack Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingulstad, August Wendt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbotten, August Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn de Besche, Cornelia Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamre, Tuva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebust, Pauline Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olafsen, Iselin Holtet Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihlstrøm, Julia Tøsse Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Salut, Ronja Berner Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn David-Andersen, Carl Arthur Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar André Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Warlo, Ole Jakob Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix