Hopp til innhold

MartinCrossen

MartinCrossen Røa IL inviterer til skicross i nye Røa Snøpark på Voksenjordet. Løypa er utarbeidet i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Skiforeningen og Bymiljøetaten. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede med OL-meldaljene, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Røa Langrenn oppfordrer alle deltakere til å bruke fluorfrie glid-produkter for alle deltakere. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. RENNET ER FULLTEGNET, OG ETTERANMELDING ER IKKE MULIG

  • Når: 21.03.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Voksenjordet- Røa Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 21.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, NIls Oscar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Max Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Danielsen, Petter Hulaas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Edvardsen, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Folkedal, Gabriel Da Silva Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grove-Knutsen, Henrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Christoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hem, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildal, Olav Adelsten Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Møller, Marius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllhausen, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reichmann, Elias Hatling Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rye, Iver August Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steffensen, Erik Johan Ekremsæther Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Støren, Fabian Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn thon våge, Christian Theodor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsrud, Thomas Eidsaae Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ugland, Vegard Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wildhagen, Edvard Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Woll, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Østli, Per Castracane Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bryn, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eskedal-Christophersen, Nicklas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Furre, Martin Slørdahl Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Granli, Jakob Stang Hansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Christoffer Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Heier-Arnesen, Aksel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Henske, Vetle Thoresen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Mikkel Stärk Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Koch, Jan Tronvoll Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Lars Ekker Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skikstein, Henrik Johan Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skomedal, Karl Martin Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torjussen, Elias Haugen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torjussen, Ola Mæhre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Damgård-Danielsen, Kristian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Flaten, Mathias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Phillip August R. Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Herstad, Ellef Oldevik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jilenkov, Peter Aleksander Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolberg-Svartvatn, Kasper Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støren, Herman Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Westbye, Markus Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Blindheim, Vebjørn Emil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eastwood, Rasmus Drageset Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Victor Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ravlo-Caspersen, Per Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundin, Mikkel Timm Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Woodhouse, Jonathan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagedahl, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Jo Westby Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Christophersen, Mathias Brenna Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjønndal, Sander Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wenaas, Luca Stabæk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Victor Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berger, Theo Andreas Kjellvold Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hendnes Ovesen, Aksel Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjortdahl, Erlend Johan Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingebrigtsen, Ole H S Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jilenkov, Jacob Aleksander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Magnus Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundgard, Tobias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyssand, Marius E Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Staver, Tobias Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Jakob Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Angeltvedt, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Byatt Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn de Besche, Petter Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksson, Victor August Volden Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Galteland, Ole Luna Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaustad, Leon Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjesdahl, Fredrik Undheim Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gythfeldt, Finn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Petter Gullhagen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lohne-otterstad, Olaf Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken-Andersen, William Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Petter Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saanum, August Morstøl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande, Mikkel Krafft Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skridshol, Mikkel Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Spydevold, Max August Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokker, Erik Giske Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strisland, Odin Vie Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn SYRSTAD, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Adam Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thilert, Samuel Adyanthaya Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Veggan, Sindre Klausen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Witzøe, Leander Busk Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødeskaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Inger Lilli Rønning Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Kristine Skårderud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenden, Linnea Garthe Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brunes, Emma Mathilde Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøe, Solveig Myren Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Lucie Olivia Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Daman, Nora Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engø Petersen, Ingeborg Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtjorden, Helle Birgitte Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Guriby, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hessen, Mira Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoff, Celine Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Molvik, Vilma Mimi Strand Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ngakudi, Amy Ndidi Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Olivia Bertine Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reiten, Bettina Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Staff, Emma Aaserød Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stendahl Endresen, Erle Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tellevik, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Timm Sundin, Vilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vaagsbø, Mille Cedervall Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Windfeldt, Julie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Mille Stub Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Helena Høidalen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikvil, Eline Andrea Sundbø Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Galteland, Luisa Luna Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haaheim-indseth, Hanna Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Amalie Sillibakken Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Herstad, Eva Oldevik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Celine Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hønningstad, Nikoline Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Oda Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Kristine Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skridshol, Selma Wehler Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Staib, Henriette Backe Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thaulow, Inger Sunde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bognøy, Synne Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hamre, Tuva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hustad, Daniela Oddny Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Saanum, Aurora Morstøl Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thielemann, Ragnhild Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Hanna Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sabier, Amelia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blindheim, Ingrid Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaustad, Lykke Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellestad, Sanna Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoff, Emilie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaasa, Karen Johanne Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Rikke Stärk Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Vilma Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Kajsa Olea Gaare Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinholdt, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vie Sollie, Ingvild Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Werner-Hjelmeland, Charlotte Alise Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexander, Karen Mathilde Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Anundskås, Linde Korsveien Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bay, Julie Haaland Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Silje Nilsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Botheim, Jenny Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bryn, Madeleine Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhler- Hagen, Alexandra Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøysa, Lone Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Furnes, Cornelia Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Herstad, Maja Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hestetun, Hanna Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Victoria Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kavanagh, Mia Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langhelle, Ella Hellem Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Mathilde Elida Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nicolaysen, Julie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Sunniva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundsbø, Ada Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thielemann, Ingrid Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsrud, Frida Eidsaae Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

Kvinner junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross

Menn junior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Daniel Da Silva Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Lislerud, Tor Øyvind Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge