Hopp til innhold

Buypass Cup 2018

Oslo Skikrets inviterer til Buypass Cup i langrenn for klassene 13 og 14a°r, barn født 2004 og 2005. Det er gratis å delta. Alle 13-14-åringer tilknyttet en klubb i Oslo Skikrets og som har løst/tegnet NSF’s skilisens for sesongen 2017-18 vil kunne delta i cupen. Husk at aldersklasse er det barnet fyller i 2018, dvs 2004 er 14 år.

  • Når: 4.1 - 18.03.2018
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Aschehoug, Severin Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kværum, Herman Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Puente Tellefsen, Leonardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Salvesen-Lunde, Johannes Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tonby, Jakob Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalstad, Andreas Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Aschehoug, Diderik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sagedahl, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Thorsen, Jo Westby Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bull, Julia Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Falkenstein, Julie Christensen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Heggløv, Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Odegard, Gabriela Salinas Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Welo, Julie Elisabeth Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Østereng, Ida Hoaas Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
Lars O. Berge