Hopp til innhold

Konica Minolta Norgescup - Holmenkollen

Norgescup lørdag og søndag (NM storbakke onsdag 31. januar)

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Holmenkollbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Larsen, Alexander Juan Carlos Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Sommerstad, Martin Røise Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Larsen, Alexander Juan Carlos Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Sommerstad, Martin Røise Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Johannessen, Ola Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Månum, Markus Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Johannessen, Ola Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Månum, Markus Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Espeland, Sigmund Klubb Raumnes & Årnes IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Øverby, Robin Alexander Sakshaug Klubb Vallset IL Klasse M Veteran Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Espeland, Sigmund Klubb Raumnes & Årnes IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Kavli, Dennis Leonard Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Tellefsen, Jan Erik Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K120
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge