Hopp til innhold

Jentene og guttenes Holmenkollrenn

Rekruttrenn i K10, K20, K40 og K60 for jenter og gutter

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Midtstulia
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år og e. Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år og e. Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J rekruttklasse Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K junior Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse K senior Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse K Veteran Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse M junior Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M senior Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Christian Brembo Klubb Kollenhopp Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Kollenhopp Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Finden, Andreas Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Krogedal, Håvard Rygg Klubb Hobøl IL Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Lund, Guttorm Klubb Rollag og Veggli IL Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Lynnebakken, Jonas Røgeberg Klubb Kollenhopp Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Kollenhopp Klasse G 11 år Øvelse K20

G 12 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelstad, Kai Evan Klubb Hobøl IL Klasse G 12 år Øvelse K10
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 12 år Øvelse K10

G 12 år og e. - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Henrik Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 12 år og e. Øvelse K20
Navn Krogedal, Sander Rygg Klubb Hobøl IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K20
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år og e. Øvelse K20

G Rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Emil Elias Klubb Hobøl IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Moen-Daae, Embrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10

G Rekruttklasse - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Kristian Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K20
Navn Schlichting, Andreas Gudbrandsen Klubb Kollenhopp Klasse G Rekruttklasse Øvelse K20
Navn Valio-Bjåen, Såvi Aleksander Klubb Koll, IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K20

G12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Branting, Christoffer Klubb Røykenhopp Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Johannessen, Marius Klubb Slitu IF Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G12 år og yngre Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G12 år og yngre Øvelse K40

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Johannessen, Ola Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Arntsen, Petter Haukeli Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Kommedal, Even Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Røsvik, Erlend Storrud Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

J 11 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse J 11 år Øvelse K20

Jenter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC B Øvelse K60
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC B Øvelse K60
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse Jenter RC B Øvelse K60
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Jenter RC B Øvelse K60

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Jenter RC C Øvelse K40
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC C Øvelse K40

M junior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M junior Øvelse K60
Navn Rennemo, Aksel Johansen Klubb Asker Skiklubb Klasse M junior Øvelse K60

M Veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Thomas Andre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Kalleberg, Pål Markus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Vatle, Arnstein Hausberg Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K60
nif-epi04, 04
Lars O. Berge