Hopp til innhold

Kvalik Wyller U14 og U16

  • Når: 26.1 - 27.01.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovdenak, Jakob Wilhelm Stenersen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjanger, John Christian Vandeberg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm

G 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hovdenak, Jakob Wilhelm Stenersen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Mjanger, John Christian Vandeberg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Nordklev, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G

G 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm

G 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G

G 15 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Anders Standal Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Storslalåm

G 15 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Anders Standal Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Super-G

G 16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spandow, Philip Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Storslalåm

G 16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Scheele, William August Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Spandow, Philip Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Super-G

J 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Naustdal, Elise Bergset Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm

J 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G

J 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Iben Marie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm

J 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G

J 15 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Astrid Eldevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15 år Øvelse Storslalåm

J 15 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15 år Øvelse Super-G

J 16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 16 år Øvelse Storslalåm

J 16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge