Hopp til innhold

Dæhlie-sprinten

Dæhlie-sprinten 2018 Mer informasjon på: www.rustad-idrettslag.no

  • Når: 14.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Skullerud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kilander, Aksel Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christophersen, Mathias Brenna Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Georg Ludvig Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kullberg, Åsa Helen Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roggenbihl, Karoline Tengesdal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørhøy, Mathea Grimstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viste, Anine Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ninauve-Jutulstad, Diane Sofie Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Solfrid Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Magnus Frøyland Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galteland, Tarjei Handal Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Edvard August Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Waage, Jan Evert Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan