Hopp til innhold

Ready Kretsmesterskap/Rangeringsrenn 2018 i SG & SSL

Hei og velkommen til Ready Kretsmesterskap/Rangeringsrenn 2018 i SSL & SG. Sted og dato: Oslo/Wyllerløypa 2-3 mars 2018. Disiplin: FREDAG SSL og LØRDAG SG. Invitasjon kommer

  • Når: 2.3 - 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Wyller
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix