Hopp til innhold

FILEFJELLRENNET 2018

Vårens vakreste eventyr arrangeres for 45. gang! Åpent for alle klasser. Lørdag 28. April blir det arrangert fartstrening i regi av Kjelsås. Søndag 29. april er det fartsrenn alle klasser. Mandag 30. april blir det SSL, og tirsdag 01. mai blir det slalom og kombislalom. Live timing: http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 28.4 - 01.05.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Filefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.04.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse Damer Senior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 29.04.2018 Klasse Damer Senior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 28.04.2018 Klasse Damer Senior Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.05.2018 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse Herrer Senior Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse Herrer Senior Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse Herrer Senior Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.05.2018 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse Lisens ett renn Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse Lisens to renn Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse Lisens tre renn Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 450
Start 30.04.2018 Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2018 Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Loco Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Loco Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Loco Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Loco Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brørs, Oliver Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opsann, Didrik Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Refsdal, Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønneberg Berg, Eivind Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brørs, Oliver Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opsann, Didrik Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsdal, Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønneberg Berg, Eivind Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brørs, Oliver Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opsann, Didrik Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Refsdal, Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønneberg Berg, Eivind Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brørs, Oliver Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opsann, Didrik Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Refsdal, Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rønneberg Berg, Eivind Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Brekke, Andreas Jørgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Brekke, Andreas Jørgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Trening

Herrer Senior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Senior Øvelse Slalåm

Herrer Senior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Senior Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Senior Øvelse Super-G
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Senior Øvelse Super-G

Herrer Senior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Senior Øvelse Trening
Navn Knudsen, Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Senior Øvelse Trening
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Senior Øvelse Trening

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opsann, Emma Olivia Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Olea Grundvig Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opsann, Emma Olivia Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dahl, Olea Grundvig Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opsann, Emma Olivia Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dahl, Olea Grundvig Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opsann, Emma Olivia Kalland Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Selma Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ida Marie Rønneberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ida Marie Rønneberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ida Marie Rønneberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G

J 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ida Marie Rønneberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Trening

Lisens ett renn - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Telje, Trym Klubb Geilo IL Klasse Lisens ett renn Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Lisens to renn - Engangslisens (fra og med 26 år)

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knudsen, Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Lisens to renn Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år)

Seniorklasse - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Øivind Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Frank Randolf Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Brørs, Bjarne Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Sølve Klubb Kjelsås IL Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thomas Emilson Klubb Kjelsås IL Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Knut Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Trym Klubb Geilo IL Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Tobias Kløvstad Klubb Kjelsås IL Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm

Seniorklasse - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Daniel Karl Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Haakon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Seniorklasse Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix