Hopp til innhold

KVITFJELLRENNET 2018

Kjelsås arrangerer det tradisjonsrike Kvitfjellrennet for klassene U8-U16. NB; oppdatert rennsopplegg: Lørdag er det SL for alle klasser. U8/10/12 kjører kombislalåm (Kombinasjon av lange og korte porter). U14/16 første omgang SL blir kvalifisering til parallell slalåm. (De som ikke kvalifiserer kjører 2. omg.). Søndag kjører U8/10 SSL. U12/14/16 SG i Nasjonalløypa. Hold av helgen for renn og morro! Velkommen til vakre Kvitfjell. LiveTiming http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 24.3 - 25.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvitfjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Herrer Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Herrer Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 25.03.2018 Klasse Kvinner Øvelse Super-G Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Valderhaug, Marcus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Harsheim, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Harsheim, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Casper Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulstein, Alexander Stanghov Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gudem, Emilio Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Harsheim, Ola Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Emilio Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Harsheim, Ola Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Johan Tinic Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

Herrer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Stanger, Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Herrer Øvelse Slalåm

Herrer - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Herrer Øvelse Super-G
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Super-G
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Super-G
Navn Stanger, Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Herrer Øvelse Super-G

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Helgaker, Ingrid Kamilla Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Cassandra Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Teigen, Cassandra Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Mari Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Mari Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Otterdal, Amalie Klubb Nannestad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Leivestad, Ingrid Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Leivestad, Ingrid Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Linn, Mille Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Iselin Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Mille Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Frederiksen, Cathrine L L Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Cathrine L L Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan