Hopp til innhold

OSLO ALPINFESTIVAL 2018

Kjelsås Alpin ønsker velkommen til en morsom skihelg lørdag 3 og søndag 4 mars! Festivalen er åpen for alle barn i alle aldre opp til og med U12 (født 2006 og yngre).Oslo Alpinfestival er en festival over to dager hvor barnas skiglede og sosialt samvær er i sentrum. Vi ønsker velkommen til vårt festivalområde med konserter, konkurranser og mye gøy!

  • Når: 3.3 - 04.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holstvold Jensen, Joachim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Keshtkar, Lucas Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisli, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sartz-Lunde, Maximillian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ferrington, Richard Alexander Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holstvold Jensen, Joachim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Keshtkar, Lucas Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisli, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sartz-Lunde, Maximillian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Burum-Auensen, Jan Nicolas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Forberg, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Michael de Vibe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skinningsrud, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stigen, Mikkel Løvfall Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Vetle Rørtveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Burum-Auensen, Jan Nicolas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Forberg, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Arin Valentin Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Michael de Vibe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Samdal, Simen Havik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinningsrud, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stigen, Mikkel Løvfall Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Berseth, Erik Kjørstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ferrington, Casper William Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gjerdingen, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hagen, Christian Monrad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hamran, Sjur Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hetle, Oliver Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hetle, Sander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lunder, Daniel Andre Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mathiassen, Sebastian Anders Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nordbø-Kalén, Theo August Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olsen Tranby, Jakob Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rivelsrud, Niclas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sandvik, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sjåtil, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stigen, Ask Løvfall Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Treimo, Storm Viktor Jermstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Valderhaug, Terje André Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Viksøy, Martin Vilhelm Kroken Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, William Marinius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Ferdinand Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Marius Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berseth, Erik Kjørstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Hans Ludvig Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjerdingen, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Sjur Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvhøiden, Liam Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olsen Tranby, Jakob Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Niclas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stigen, Ask Løvfall Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Treimo, Storm Viktor Jermstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Terje André Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Viksøy, Martin Vilhelm Kroken Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Falla, Jesper Grimsrud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holte, Hermann Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid, Michael Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Keshtkar, Leon Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Palano, David Vhile Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skaar, Henrik Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wadseng, Benjamin Alvarsson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emilian Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Ola Thorstad Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Falla, Jesper Grimsrud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Håkon Kilen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holte, Hermann Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid, Michael Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Sander Dhelie Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Keshtkar, Leon Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Palano, David Vhile Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sand, Jesper Gustavson Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skaar, Henrik Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wadseng, Benjamin Alvarsson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Antonova, Kathrine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løe, Helene Furuseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svensson, Frida Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerset-Norborg, Lerke Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høgset, Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensson, Frida Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh, Karoline Molland Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Kristina Solum Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaas, Tora Lilly Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønigsen, Elvira Botten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Krogsethagen, Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Fryd Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løe, Marie Furuseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Navestad, Astrid Aanjesen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Matilde Sofia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Roll, Celine Amelie Engebretsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sartz-Lunde, Emily Nell Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn wessel-aas, camilla Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh, Karoline Molland Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Kristina Solum Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaas, Tora Lilly Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønigsen, Elvira Botten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Fryd Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Navestad, Astrid Aanjesen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Nicoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Matilde Sofia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roll, Celine Amelie Engebretsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sartz-Lunde, Emily Nell Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn wessel-aas, camilla Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Andersen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Frydendal, Henriette Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuholmen, Cecilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuseth, Klara Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ovrum, Anne Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Solberg, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Svensson, Emily Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tranby, Charlotte Olsen Tranby Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Valderhaug, Terje André Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Selma Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Klara Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ovrum, Anne Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Samdal, Kristine Havik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svensson, Emily Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Tranby Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Terje André Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasby-Setten, Adriane Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn bjørland, anniken bjørland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Milla Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Tindra Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Ingvild Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Chloe Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogsethagen, Ida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vår Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mycklebye, Cornelia Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nguyen, Pernille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovrum, Mari Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasby-Setten, Adriane Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn bjørland, anniken bjørland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Milla Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Tindra Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vår Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Emilie Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mycklebye, Cornelia Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nguyen, Pernille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovrum, Mari Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge