Hopp til innhold

OSLO ALPINFESTIVAL 2018

Kjelsås Alpin ønsker velkommen til en morsom skihelg lørdag 3 og søndag 4 mars! Festivalen er åpen for alle barn i alle aldre opp til og med U12 (født 2006 og yngre).Oslo Alpinfestival er en festival over to dager hvor barnas skiglede og sosialt samvær er i sentrum. Vi ønsker velkommen til vårt festivalområde med konserter, konkurranser og mye gøy!

  • Når: 3.3 - 04.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Hans Ludvig Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvhøiden, Liam Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Roll, Celine Amelie Engebretsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Roll, Celine Amelie Engebretsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torset Argel, Tomine Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torset Argel, Tomine Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix