Hopp til innhold

Kretsmesterskap U16 Slalom (Rangeringsrenn)

SL renn U16 gutter og jenter, i Grefsenkleiva, Oslo skisenter Kretsmesterskap/Rangeringsrenn i SL U16, rennet er Kretsmesterskap og gjelder som puljerangering for Oslo i hovedlandsfinalen. Besiktigelse 17:30 og rennstart 18:00 Etteranmelding: 250,- Live timing: http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 08.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Grefsenkleiva
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Bygdø IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, August Gran Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aarbakke, Astrid Eldevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Lotte Willemke Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bentzen, Christine Sommerfeldt Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Ane Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix