Hopp til innhold

THE NIGHT RACE 2018

Kjelsås Alpin arrangerer "Vinterens kuleste slalomrenn" for U14 og U12 gutter og jenter, på Trollvann i Oslo skisenter. Dette er et rangeringsrenn i SL for U14 og gjelder som puljerangering for Oslo skikrets i landsfinalen på Oppdal. For U12 blir dette en kjempekul kveld i bakken og U12 løypen settes med korte porter. Besiktigelse 17:30 og rennstart 18:00 Live timing: http://www.vola-racing.com/skialppro/kjelsasalpin/

  • Når: 06.02.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Ulrich August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lande, Emil Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjanger, John Christian Vandeberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Kristina Solum Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaas, Tora Lilly Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Fryd Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sartz-Lunde, Emily Nell Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Talen, Henriette Young Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn wessel-aas, camilla Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Una Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjarøy Rolén, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lochner, Vilde Felicia Bjerkholt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Placht, Thadea Martine Szewczyk Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-Aas, Charlotta Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix