Hopp til innhold

Hemingrennet 2018 (NB ny dato)

Hemingrennet 2018 arrangeres i Holmenkollen 01.03.18 (NB flyttet fra 27.02.18) NB! 15/16 år skal gå 2x3 km med skibytte. Se mer info på innbydelse/nettside Det vil være klassisk først, så fristil. Les mer: https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html

  • Når: 01.03.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 01.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 01.03.2018 Klasse Kvinne veteran Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 01.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 01.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersson, NIls Oscar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhoftsen-banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Peder Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsteen, Herman Rosander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isene, Simen Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsgård, Aron Simonsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Emil Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen Plünnecke, Viktor Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrhaug, Theodor Grevstad Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæhlum, Jhon Vetle Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Marius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesheim Olsen, Casper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nestvold, Konrad Groven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rostom Dahl, Elias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steensen, Oskar Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søberg, Ole William Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utstumo, Mikkel Fredrik Seim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn westad-davidsen, Evan Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zwick, Oliver Forbes Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østli, Per Castracane Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingstad, Marcus Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skikstein, Henrik Johan Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiggen, Tinius Bleivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarvik, Emil Ellery Branzuela Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aaserud-Dahl, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønstad, Trygve Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Kasper Longin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holst, Konrad Thrane Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isfeldt, Magnus Halle Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Birk Øyvindssønn Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørk, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Eivind Brinch Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warberg, Marius Furuholmen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjeldsberg, Andreas Karem Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Puente Tellefsen, Leonardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sulejewski, Hans Hermansen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ødegård, Knut Tovshus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyb-øyen, Philip August Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellefsen Middelthom, Lauritz Johan Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahouder-arnesen, Raphael Felix David Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forgaard, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ganc-petersen, Emil Melin Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giertsen, Felix Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gythfeldt, Finn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Philip Leopold Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Henrik Moe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognehaug, Sigve Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognes, Noah Henriksen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjaker, Jacob Røthe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Adam Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarvik, Iselin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Kristine Skårderud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Anne Nathalie Karthum Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad Kristensen, Henni Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngvær, Oline Berg Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Martine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Tiri Eriksen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolen, Martine Bjaroy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Jenny Berger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Annika Holand Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Eline Holand Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengen, Emily Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warberg, Nicoline Furuholmen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Windfeldt, Julie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wingerei, Maren Bentserud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisløff Aase, Hedda Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Sunniva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holst, Filippa Thrane Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hønningstad, Nikoline Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kopp, Vilhelmine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Wenche Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælen-Wik, Helle Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjaker, Caroline Røthe Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spone, Ninni Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Henriette Backe Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sulejewski, Signe Hermansen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winther, Wally Aleksandra Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugge, Ella Gromholt Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Cornelia Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flisnes-Madland, Julie Martine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamre, Tuva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundby, Hannah Siren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Severino-Melsbø, Estevi Synnøve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Voje Heieren, Cathrine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mobekk, Mina Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rognes, Jenny Henriksen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Salut, Ronja Berner Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn KAROLIUSSEN, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frederiksen, Cathrine Lucie Løvenskiold Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kopp, Alexandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælen-Wik, Synne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Emma Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Johanne Brinch Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-larsen, Anette Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Torstein Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fuglesang, Michael Winnem Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melleby, Eivind Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge