Hopp til innhold

Kretsmesterskap/kretsrenn Oslo 2018

Heming arrangerer i 2018 kretsmesterskap 27-28 januar i Sørkedalen! Kretsmesterskap for Oslo Skikrets, 13 år – senior + veteran Kretsrenn jenter og gutter 9 – 12 år NB! Ingen klasser har fellesstart. 2 utøvere starter pr startintervall.

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinne veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse Kvinne veteran Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Aron Simonsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leikanger, Emil Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rynning-Nielsen, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Lodin Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyriberget, Mikkel Halvorsen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hafsteen, Herman Rosander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikanger, Emil Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rynning-Nielsen, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Lodin Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørk, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Auning, Torstein Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Andreas Karem Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Puente Tellefsen, Leonardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auning, Torstein Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barnholt, Oskar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sulejewski, Hans Hermansen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barnholt, Oskar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlson, Amandus Molland Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sulejewski, Hans Hermansen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mechlenborg, Martinus Fabian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østermann, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østermann, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giertsen, Felix Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognes, Noah Henriksen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker, Jacob Røthe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giertsen, Felix Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognes, Noah Henriksen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjaker, Jacob Røthe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hessen, Mira Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Tiri Eriksen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slagsvold, Solveig Lillerud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Timm Sundin, Vilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guriby, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Louise Karem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhuus, Aurora Haakenstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Tiri Eriksen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Timm Sundin, Vilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukdal, Maria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund-Eriksen, Mia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgenlie, Nora Skei Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Kristine Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Oda Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjaker, Caroline Røthe Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sulejewski, Signe Hermansen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Marie Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maxine Elvrum Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Kristine Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Oda Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjaker, Caroline Røthe Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Marie Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sara Kruse Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Conradi, Karoline Slørdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Daniela Oddny Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laulo, Cecilie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øen, Ingrid Aaser Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Hedda Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Elise Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Daniela Oddny Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Ragna Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Ragna Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Dina Møller Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørhøy, Mathea Grimstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østereng, Ida Hoaas Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobekk, Mina Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognes, Jenny Henriksen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grande, Ingeborg Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles