Hopp til innhold

Njårdrennet 2018 - Holmenkollen - Fluorfritt

Vi ønsker velkommen til det tradisjonsrike Njårdrennet i Holmenkollen. Det er klassisk stilart. De eldste vil starte først. Du finner startlister, resltatlister, løypekart osv på http://www.njardrennet.no/ . I tillegg så har vi en "levende" facebook side hvor vi vil dele sosial informasjon om rennet og her kan du også stille spørsmål : https://www.facebook.com/njaardrennet Njårdrennet er reservearena for "Over Kjølen rennet" som inngår i Oslo Sportslager Cup. Njårdrennet støtter kampanjen "TØFFEST UTEN FLUOR" og oppfordrer alle deltagere til å bruke FLUORFRIE GLIDPRODUKTER. Bra for miljøet, helsa og lommeboka.

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo, Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almstrøm, Kalle Lunder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersson, Nils Oscar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fackrell, Emil Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grönberg, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsteen, Herman Rosander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isene, Simen Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsgård, Aron Simonsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilaas-Skari, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen Plünnecke, Viktor Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrhaug, Theodor Grevstad Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Marius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nestvold, Konrad Groven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen-Karlsen, Morten Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opland, Victor Voie Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pira, Otto Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Oliver Aki Kvikne Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syran, Theodor Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vea, Emil Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anker, Martin Cornelius Øyre Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertelsen, Jakob Berg Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke-Gulstuen, Joakim Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybdahl, Erik Oscar Aasen Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giltun, Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde-Andersen, Daniel Kyrre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Eskil Skage Løvold Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysnes-Steinbach, Fredrik Maximilian Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn MOLTU, ADRIAN Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snedal-Lunder, Ulrik Aleksander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underlid, Jesper Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Philip Buskerud Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christophersen, Mathias Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fackrell, Aki Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossli, Trym Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Mathis Adrian Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herstad, Ellef Oldevik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Rasmus Severin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syran, Jonathan Haugom Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørflaten, Sander Josefsen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warberg, Marius Furuholmen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Severin Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bors, Jonas Béla Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grydeland, Jørgen Aasen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harr-Haga, Nils Sigurd Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kilander, Aksel Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Puente Tellefsen, Leonardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salvesen-Lunde, Johannes Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Diderik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihle, Kjell Aksel Løvold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, William Gjerdalen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagedahl, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Motzfeldt, Joachim Dalen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rokke, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undrum, Teodor Hestenes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Even Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østermann, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aarvik, Edvard Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersson, Victor Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christophersen, Jonas Storm Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahm, Mikkel Vadheim Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gythfeldt, Finn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hattestad Kristensen, Alf Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Havig-gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Ole H S Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Martin Eriksen Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snedal-lunder, Filip Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarseth, Sigurd Osberg Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-jensen, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørum, Emil Andreas Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frydenlund, Fillip Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Ola Gjelstad Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Petter Gullhagen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilaas-Skari, Rasmus Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysnes-Steinbach, Simon Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Macpherson, Ewen Eide Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noer, Jens Vilmer Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognehaug, Sigve Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saanum, August Morstøl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvik-Are, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stave, Oliver Varslot Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strisland, Odin Vie Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berstad, Matilde Anine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braathen, Emine Sofie Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolve, Lani Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guriby, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad Kristensen, Henni Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Bårdsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Minsås, Thea Kristine Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Hermine Kjøpstad Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rypdal, Thale Lie Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Timm Sundin, Vilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveter, Eline Lupke Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørum, Martine Smevik Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørum, Linnea Smevik Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blaker-Rønningen, Erle Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herstad, Eva Oldevik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jahrmann, Fride Gjelsvik Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilander, Klara Elisabet Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottesen, Ella Øy Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rødsand, Mira Thorsby Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Olivia Egeberg Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solem, Tuva Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestrheim, Anna Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Agnes Osberg Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berstad, Johanne Olea Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hay, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Jenny Olea Klausen Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysnes-Steinbach, Victoria Sophia Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Live Vatne Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Kaisa Wilberg Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saanum, Aurora Morstøl Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Hedda Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syran, Silje Haugom Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenstein, Julie Christensen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Graarud, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøvnes, Thea Olivia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heyerdahl, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Odegard, Gabriela Salinas Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voje Heieren, Cathrine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Welo, Julie Elisabeth Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøntjernet, Dina Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Jenny Garden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Volden, Kristina Vibe Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognehaug, Kaja Emilie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rødsand, Kaia Thorsby Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Lilja Sofie Kvikne Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen Rasch-halvorsen, Iris Louise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austestad, Celine Solvang Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berman, Embla Wiig Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertelsen, Martine Sogn Klubb Ullr Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn bjørland, anniken bjørland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grydeland, Sofie Aasen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Nor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Johanne Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Emma Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Julie Synnøve Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Kristian Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brurberg, Herman Pedersen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Gunnar Nydal Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremming, Tobias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Onsaker, Asbjørn Lund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Håvard Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Christian Klingenberg Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ljosland, Christian Klubb Vestre Akers SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torp-Nango, Jørn Audun Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix