Hopp til innhold

Rossignolrennet 2018

Velkommen til skirenn i nye Lillomarka Skiarena. G/J 8-9-10 meldes på i 2 km klassisk, men reel distanse er 1,5 km klassisk individuell start. J/G 11-12 år meldes på 3 km klassisk fellesstart. Reel distanse er 2,5 km klassisk med puljestart. J/G 13-14 år meldes på 4 km klassisk fellesstart. Reel distanse er 3,5 km med puljestart. J/G 15-16 år meldes på 5 km klassisk fellesstart. Reel distanse er 4 km med puljestart. K/M 17,18 og 19-20 og K/M senior meldes på 10 km klassisk fellesstart. Reel distanse er 7 km med puljestart. Vi gjennomfører altså Rossignolrennet fra 11 år med puljestarter med 10 løpere i hver pulje. Velkommen til Rossignolrennet.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillomarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jemterud, Kristoffer Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irion, Amund Halaas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fredsvold-Larsen, Olav Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Seiersnes, Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredsvold-Larsen, Astor Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Aurora Haakenstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallenius, Helene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvsthus, Klara Mørk Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nagell, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønningen, Ida Hoel Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lenes, Caroline Chiamaka Ozoama Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04
NTB scanpix