Hopp til innhold

Rossignolrennet 2018

Påmeldingsfristen er nå utløpt. Startlistene til Rossignolrennet er trukket og dere finner de på denne linken: https://live.eqtiming.com/40960#Contestants VIKTIG MELDING: Årets Rossignolrenn blir arrangert i Linderudkollen Arena. Informer alle i din klubb om dette. Se ellers mer informasjon om rennet på www.lillomarkaski.no Se ny innbydelse for distansene de enkelte klassen skal gå. Der finner dere løypekart også. Rossignolrennet gjennomføres med puljestarter for utøvere fra 11 år og oppover med 10 løpere i hver pulje. Klassene under 11 år går vanlig intervallstart. Velkommen til Rossignolrennet.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Diep, Phillip Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugenes, Isak Hovet Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Eirik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jemterud, Kristoffer Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen Plünnecke, Viktor Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Marius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Theo Winsents Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vea, Emil Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alstad, Amund Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alstad, Olav Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke-Gulstuen, Joakim Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eik, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flesvig, Eirik Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hannestad, Mats Rygg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irion, Amund Halaas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mjelde, Håkon Helland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Henrik Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jahr, Eivind Jenssen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mundal, Vegard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ugland, Viktor Vik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Blindheim, Vebjørn Emil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bors, Jonas Béla Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Salvesen-Lunde, Johannes Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sjølie, Elliot Bjerknes Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Standal, Sigurd Kjetilstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Woodhouse, Jonathan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aalstad, Andreas Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ingulstad, August Wendt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Seiersnes, Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tasken, Andreas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ambjørnrud, Lars Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Victor Løkken Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvaas, Trym Erik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askevold, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cerrada Lorenzo, Marcel Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagermo, Oliver Wærp Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahouder-arnesen, Raphael Felix David Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Ola Gjelstad Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvalby, Sverre Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddevald, Snorre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pepaj, Leander Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærpe-Manaf, Gabriel Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Anders Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømmeraas, Daniel By Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørtuft, Embla Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertzaas, Ingrid Kraugerud Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malarz, Oliwia Natalia Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Aurora Haakenstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stendahl Endresen, Erle Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Andersen, Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen-Fosser, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallenius, Helene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvsthus, Klara Mørk Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ambjørnrud, Marie Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Baadsvik, Mia Strømve Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mahmood, Aliza Mariam Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mesteig-Robøle, Ida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nagell, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønning, Petra Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønningen, Ida Hoel Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjefstad, Henriette Teslo Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skurdal, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wang, Maja Vennila Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalstad, Marie Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Beitland, Silje Lie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bugge, Ella Gromholt Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haslum, Bertine Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jortveit, Helga Nergården Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marswall, Maja Nguyen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øigarden, Mirella Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berge, Idunn Tonesdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Graarud, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kringlebotn, Bettina Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kullberg, Åsa Helen Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solberg, Sunniva Tormodsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steinsholt, Eira Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Østereng, Ida Hoaas Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogstad, Jenny Garden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blindheim, Ingrid Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grande, Ingeborg Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Peters, Malin Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Julia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Mari Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Castberg-Stølan, Agnes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørstad, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Johanne Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslum, Pernille Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Haldis Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølseth, Sigrid Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølseth, Pernille Andora Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lenes, Caroline Chiamaka Ozoama Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Helene Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Juna Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mahmood, Ayla Issra Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvold, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Silvia Sanmuganathan Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ugland, Ingrid Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilsberg, Maja Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woodhouse, Karoline Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flatebakken, Tuva Nesheim Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Norrud, Ragne Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Simen Aaseth Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brekke, Kristian Markhus Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Sander August Standal Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Øystein Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan