Hopp til innhold

Euro-tecfarten

Vi har nådd taket på 200 påmeldte løpere pr. lørdag 24.feb. Påmeldingen er nå stengt. Euro-Tecfarten er et populært fartsrenn for barn til og med fylte 12 år (U12) og arrangeres i "Familieløypa/rundløypa" Grefsenkleiva, Oslo skisenter, av Høybråten og Stovner IL alpint. Aldersgruppene som kan delta er begrenset til og med 12 år og alle klasser kjører kun en omgang. De yngste klassene til og med 10 år (U10) får premie rett etter målpassering, rangerte klasser (U11 og U12) premieres rett etter rennslutt. Det er premier til alle løpere. På grunn av tidspress er maks antall deltakere 200 (de 200 første påmeldte). Etteranmelding er dessverre ikke mulig. Velkommen til en herlig skikveld! Nytt: Vi selger hamburgere, pølser og brus ved målområdet. I tillegg er det åpen kiosk i varmestua.

  • Når: 28.02.2018
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Oslo skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Dreiem, Andreas Sagli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Egner, Richard Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ferrington, Richard Alexander Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Holstvold Jensen, Joachim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Keshtkar, Lucas Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kvisli, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Maribo, Kevin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Moen-Brekkli, Sigurd Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Sartz-Lunde, Maximillian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ødegårdstuen, Ola Ølnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Burum-Auensen, Jan Nicolas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Storm André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Helgerud, Christoffer Teistum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Horntvedt, Oliver Ragnar Hjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stigen, Mikkel Løvfall Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Eriksson, Peder Olafsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Adrian R. Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Skinningsrud, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Skirstad, Jacob Wist Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Ferdinand Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Ferrington, Casper William Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Folkvard, Peter Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Olsen Tranby, Jakob Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sjåtil, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emilian Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Falla, Jesper Grimsrud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Indrelid, Michael Bragmo Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Keshtkar, Leon Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Olav Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Wadseng, Benjamin Alvarsson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Caroline Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hystad, Lotta Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Svensson, Frida Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Elisabeth Texnæs Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Hedvig Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Roll, Celine Amelie Engebretsen Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Veiteberg, Anna Elise Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G

J 12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Brandi, Philippa Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Kristina Solum Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Kaas, Tora Lilly Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Fryd Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Sartz-Lunde, Emily Nell Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Strande, Live Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Svensson, Emily Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tranby, Charlotte Olsen Tranby Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggesbø, Amalia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Ingvild Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Khuu, Mai Kim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vår Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Taylan, Ela Irem Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Træthaug, Iselin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
Lars O. Berge