Hopp til innhold

KM SL og Rangeringsrenn LF U14 (IRS/Ingierkollen)

  • Når: 07.03.2018
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Carl Henrik L Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjanger, John Christian Vandeberg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Folkvord, Rikke Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skovholt, Iris Maria Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge