Hopp til innhold

IRS-Rennet

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øiseth-Persson, Torstein Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, BIRK Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øvensen, Nicolai Tveter Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte C L Klubb Ready Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix