Hopp til innhold

Ms IRS

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjune, Selma Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kaia Celin Bostrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Carina Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Alva Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Kristine Gomnæs Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
Lars O. Berge