Hopp til innhold

Mr. IRS

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Ulrich August Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Sander August Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Kristian Arnstad Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frid, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollandsrud, Martin Walentin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Johannes Tunli Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spandow, Philip Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders Utheim Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix