Hopp til innhold

Kjelsåsrennet

Lang KM og finaler i cupene.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen Langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bugge, Mathea Skogsrud Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Chishimba, Betty Lulu Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Anne Louise Sund Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Lauritz Nissen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Hanna Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Emil Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Noah Myhre Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ulrik Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Owen, Karl Anthony Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rakhimov, Amir Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storli, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tasken, Julia Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen Rasch-Halvorsen, Viktoria Klubb Heming, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyrås, Artur Froyn Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugenes, Isak Hovet Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Marius Haugen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåsund, Mika Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Natvik, Petter Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Owen, Finn Anthony Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reichmann, Elias Hatling Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudsar, Lukas David Storhaug Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulverud, Markus Bye-Hansen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vea, Emil Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blyverket, Birk Bosrup Kvalbein Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekström, Casper Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koch, Jan Tronvoll Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjelde, Håkon Helland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen Ourom, Sigmund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand-Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Sander Tendrup Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sjølie, Elliot Bjerknes Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Algermissen, Askil Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune, Oskar Bø Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blyverket, Sindre Bosrup Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Christian Monrad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåsund, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvale, Philip Andreas Ruud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsåker, Andreas Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Natvik, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Emil Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Martin Eriksen Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stølan, Eirik Antonsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askevold, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cerrada Lorenzo, Marcel Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredsvold-Larsen, Astor Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Anders Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulverud, William Bye-Hansen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørtuft, Embla Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagerstrøm, Anna Mathea Kruse Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhuus, Aurora Haakenstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storli, Sarah Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Andersen, Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen-Fosser, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mesteig-Robøle, Ida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Morgenlie, Nora Skei Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nagell, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjefstad, Henriette Teslo Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skurdal, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Maja Vennila Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Hedda Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Elise Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Ane Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mongs, Signe Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Placht, Malia Emmy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øen, Ingrid Aaser Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solberg, Sunniva Tormodsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Solsrud, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Storm, Sofie Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grande, Ingeborg Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn KAROLIUSSEN, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersson, Julia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjærum, Ane Andreasdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheele, Ella Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schwab, Siren Norderud Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen Rasch-halvorsen, Iris Louise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wesøe, Ingrid Lode Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Castberg-Stølan, Agnes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekström, Mathea Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huse, Henny Mari Pothecary Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jubskås, Mariah Teferra Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Helene Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjaaland, Sara Christiane Timmann Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schwab, Erle Norderud Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner veteran - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge, Cecilie Strømme Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sturød, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Cook, Sigmund William Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarebrot, Are Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stenberg, Are Martin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn veteran - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarebrot, Are Klubb Kjelsås IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hauge, Bjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge